Søk
Filter
Du har ingen varer i handlekurven.
Kategorier
Informasjon

Kampanjer

Kontakt


Kontakt oss:  
Tlf +47 73 82 43 10

eller 

firmapost@nordiclift.no

 

Våre medarbeidere.

Knut Ulseth

Knut Ulseth
Avd Trondheim
Salg/Daglig leder
+47 488 65 600
knut@nordiclift.no

Frode Rosmæl

Frode Rosmæl
Avd Trondheim
Salg
+47 951 87 632
frode@nordiclift.no

Pål Nordmeland

Pål Nordmeland
Avd Trondheim
Web/Produkt
+47 951 87 635
paal@nordiclift.no
Ann Solberg

Ann Solberg
Avd Trondheim
Regnskap
+47 459 60 279
ann@nordiclift.no


Kay Rune Løvli

Kay Rune Løvlie
Avd Trondheim
Serviceansvarlig
+ 47 930 11 820
kay@nordiclift.no
Jens Martin Trondsen

Jens Martin Trondsen
Avd Trondheim
Servicetekniker
+47 459 02 499
jens.martin@nordiclift.no

Martin Sollie

Martin Sollie
Avd Trondheim
Servicetekniker
+47 459 51 422
martin@nordiclift.no

 

Kenneth Arntzen

Kenneth Arntzen
Avd Trondheim
Servicetekniker
+47 488 46 001
kenneth@nordiclift.no



Ole Martin


Ole Martin Fugli
Avd Strømmen
Servicetekniker
+47 479 25 265
ole.martin@nordiclift.no


Ronny Andreassen

Ronny Andreassen
Avd Strømmen
Salg
+47 411 78 000
ronny@nordiclift.no

Våre adresser:

Nordic Lift AS
Org nr: 991 477 470 

Butikk Avd Strømmen
Skjærvaveien 36
2010 Strømmen
Åpent tirsdager og fredager 8-16, eller etter avtale med Ronny på tlf 411 78 000.

Butikk Avd Trondheim
Østre Rosten 72
7075 Tiller
Åpent alle ukedager 8-16.


Hentelager:

Hentelager DSV Trondheim:
(Kun for vareutlevering)
Heggstadmoen 5
7080 Heimdal

Hovedlager Avd Trondheim
(Samme som butikk)
Østre Rosten 72
7075 Tiller
Åpent alle ukedager 8-16.


Hentelager Nordic Lift Strømmen
(Samme som butikk)
Skjærvaveien 36
2010 Strømmen
Åpent tirsdager og fredager.

Obs! Det kan i enkelte tilfeller være nødvendig å sende noen varer fra hovedlager til Strømmen. 
Noe leveringstid må da påregnes.

Hvor er vi

 


Nordic Billyft AB Sverige

Avd Tidan
Sørhaga 1
54991 Tidan
post@nordic-lift.com

Avd Göteborg
Industrivägen 57
433 61 Sävedalen
post@nordic-lift.com

Hvor er vi